10 seniausių, didžiausių ir garsiausių pasaulio medžių

10 stebinančių faktų apie dramblius

10 stebinančių faktų apie dramblius.docx
Microsoft Word Document 1.7 MB

 

 

    Kalėdų eglutės tradicija: nuo ko viskas prasidėjo?

 

Kalėdų eglutės tradicija.docx
Microsoft Word Document 1.0 MB
Pasidaryk popierių pats.docx
Microsoft Word Document 322.6 KB

Visas žemiau eančias programas rasite adresu

http://portalas.emokykla.lt/Puslapiai/SMP.aspx

Šias programėles galite parsisiųsti į savo kompiuterį ir smagiai pasimokyti:

 

Keturi veiksmai

http://www.emokykla.lt/lt.php/istekliai/117?resource_id=972

Programa, skirta 8-10 metų mokiniams mokytis pagrindinių aritmetikos veiksmų: sudėties, atimties stulpeliu, daugybos, dalybos. Automatiškai generuojamos trijų sudėtingumo lygių užduotys, yra galimybė susikurti individualias užduotis. Testus sudaro 10 užduočių, kurias atlikus kompiuteryje pateikiamas rezultatas.
Programa, skirta padėti mokiniams išmokti pažinti laiką ir nustatyti laikrodį. Ji sudaryta iš trijų pagrindinių dalių: mokymosi, laikrodžio nustatymo testo ir laiko atpažinimo testo. Priemonėje galima keisti laikrodžio rodyklių padėtį, įjungti arba išjungti garso įrašą, pasirinkti laikrodžio tipą – analoginį arba/ir skaitmeninį. Tinka specifinių pažinimo, regos, kompleksinių sutrikimų ir kt. negales turintiems 6–12 metų vaikams. Naudojant ją galima tobulinti dėmesį, lavinti atmintį, mąstymą, regimosios atminties įgūdžius.
Programa, skirta mokytis keturių pagrindinių aritmetinių veiksmų – sudėties, atimties, daugybos ir dalybos. Mokymo priemonė tinka specifinių pažinimo – ypač regimojo suvokimo, emocijų, elgesio bei kompleksinių – sutrikimų turintiems 6–12 metų mokiniams, sutrikimų, padeda jiems susikaupti ir paskirstyti dėmesį, lavinti mąstymą, regimąją atmintį. „Paveikslėlių aritmetika“ tinka formuoti ir lavinti skaičiavimo įgūdžius, mokytis daugybos lentelės, yra patogi vertinti mokinių žinias, joje yra galimybė pasirinkti užduočių sudėtingumo lygį. Atlikus užduotis pateikiamas surinktų taškų skaičius ir žodinis vertinimas su komentaru.

Aritmetika

http://www.emokykla.lt/lt.php/istekliai/117?resource_id=106

 

Labai gera programa, skirta pradinių klasių mokiniams mokytis aritmetikos. Programa parengta pagal B.Balčyčio vadovėlį „Skaičių šalis“.

„Lietuva – mano šalis“

,,Lietuva – mano šalis“ – tai interaktyvi vaizdinė ir garsinė mokymo priemonė, naudojama klasėje arba savarankiškam mokymuisi. Priemonė taip pat yra suderinta su interaktyviosiomis lentomis. Svarbu, jog šia priemone ugdomos vertybinės nuostatos: pagarba savo tradicijoms, religijai, kultūros paveldui, meilė gimtajam kraštui.

Naujoji mokymo priemonė yra sudaryta iš dviejų skyrių – ,,Lietuvos istorija“ ir ,,Lietuva ir kaimynai“. Pirmasis skyrius – tai interaktyvi laiko juosta, kuria galima keliauti nuo ledynmečio iki dabartinių laikų. Slenkant amžiams, mokinys gali stebėti, kaip kinta Lietuvos sienos, kas svarbaus vyksta. Sustojus pasirinktame amžiuje, galima pasižiūrėti animuotus pasakojimus apie pagrindinius to meto įvykius, žaisti žaidimus ar atlikti užduotis.

http://mkp.emokykla.lt/lietuva-manosalis/startas.html